Shllajf

Vozitsi i trent :) BMW Drift ( shllajf )

BMW Drift ( shllajf )

SOTAP - Shllajf HD

Lyrics: Krejt m'thojn jom djal I mire, Di me prek e di me feel, Tu e dridh me pa shume mire, Menoj veq n'kupatill, Krejt m'thojn qe e kom faze, Krejt stresin du me ...

Prishtina style

kosova prishtina style pick up reno mercedes s65 obiliq shkodran fitim hashani stupcat shipkat policia hacker shllajf bournout heidenheim tifass audi s8 das ...

Gazi me Drenin Shllajf.avi

Hahahahaahahahahahahhahahahaha.

Albanische freizeit

Fitim heidenheim prishtina dragodan obiliq kosova prishtina style pick up reno mercedes s65 obiliq shkodran fitim hashani stupcat shipkat policia hacker shllajf ...

Ford, Drift, Fuck

Ford Drift Fuck ССЫЛКИ: + магазин: http://loudsound.su + Анти-автозвук: http://vk.com/avtozvuk_lol + Правильная музыка: http://vk.com/spl_music + Форум...

Kur tmson babi mi vozit kerrit part 2.

Kur i vozit kerrit me bab part 2.

Supermakina shumë e zhurmshme, ja si reagon fqinji

Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...

Xoni do me um msu me vozit kerrin HAHAHAHAHAH 😂

Plaka e Kerreve qe Blehen nga Gjermania (LOL)

Hahaah te gjith kur blejn veture nga perendimi e mas shumti nga Gjermania bojn pytje a ka te kalume shum kush i ka gra... Tregtart pergjigjen: Jo veq 40.000 te ...

Shllajf ! ( Mercedes-Benz 250D )

Mercedes-Benz w124 250D 90ps!

Nje djale 10 vjecare duke i dhene nje audi A4

Do te habiteni.

Traktori shllajf 1

hehehehe traktori neper gropat e kosoves haha.

Elioni duke vozitur wv.per herë të dytë.

Elioni duke vozitur automjetin wv.ne moshën 11 vj. Zoti e bekoft. Me datë 11.11.2018.

Kolica shllajf

O Daj Kqyre qysh i jepet shllajf kolices.

E PARA HER TU I GRA KERRIT!! FUNNY😂

deutscher kanal: https://www.youtube.com/channel/UCgO2mA2TiBEmBM5TX14uL7A KANALI PER GAMING: https://youtu.be/dTYc60Iz3Fk INSTAGRAM: ...