Sathitinnnam

Oba Inne Sathitinnnam - Janaka Weerasinghe

Oba Inne Sathitinnnam - Janaka Weerasinghe Download Now: http://www.music.lk/download-oba-inne-sathitinnnam-janaka-weerasinghe-music-video Oba ...

Oba Inne Sathitinnnam - Janaka Weerasinghe

Oba Inne Sathitinnnam - Janaka Weerasinghe Download Now: http://www.music.lk/download-oba-inne-sathitinnnam-janaka-weerasinghe-music-video Oba ...

Nethanga Belme - D Tap

http://matharazone.com/video-play.php?id=66 http://facebook.com/Matharazone http://matharazone.com Main D Tap Vocals Dayan Aravinda, Tharindu Roshan ...

Dukama Mata Himiwi - Hasitha Dilshan

Dukama Mata Himiwi - Hasitha Dilshan Download Now: http://www.music.lk/download-dukama-mata-himiwi-hasith-dilshan-music-video Dulama mata himiwe ...

Duk-novee-inna-oba/( best love history/.)

subscribe n share n like https://madhuwaa.blogspot.com/ https://youtu.be/b4WenqPeh9c.

Miyulesiye - Janaka Wickramage

Miyulesiye - Janaka Wickramage Download Now: http://www.music.lk/download-miyulesiye-janaka-wickramage-music-video Artist - Janaka Wickramage ...

Me Hitha - Divak Perera - www.Music.lk

Me Hitha - Divak Perera Download: http://www.music.lk/song-video-me-hitha-divak-perera Me hitha hadanneth oyaamai Me hitha bindinneth oyaamayi Oba ...

Magen Midila - Prasath Manjula ft Dinesh Tharanga

Magen Midila - Prasath Manjula ft Dinesh Tharanga Download Now: http://www.music.lk/download-magen-midila-prasath-manjula-music-video Maagen Midila ...

Sathutindo - Senaka Perera

Title - Sathutindo Artist - Senaka Perera Music - Chandana Walpola Lyrics - Dilanka Gayan Video - Chandana Walpola @ Studio C Productions 2017 official ...

OBA INNA SATHUTINNAM official music video trailer

Artist - janaka weerasinghe Music - Priyantha Nawalage Lyrics - Jagath Perera starring - Nalaka Daluwattha /Princess Sara /Vidurang...

Mage Ayushath - Ruwan Lakmal Official Music Video

Song Title: Mage Ayushath Artist: Ruwan Lakmal Go To DownLoad: http://AmilaLanka.com.

dukama mata himiwi Hasith Dilshan STUDIO 5D Productions

Vocal Hasith Dilshan lyrics Hasith Dilshan video Detector janaka Weerasinghe STUDIO 5D.

Oba Hadanava Athi හිතට දැනෙන වීඩියෝ එකකින්

SUBSCRIBE ME FOR MORE.

Perada Vinda Suwanda - Dinesh B Rathnayaka

Perada Vinda Suwanda - Dinesh B Rathnayaka Download Now: http://www.music.lk/download-perada-vinda-suwanda-dinesh-b-rathnayaka-music-video ...

Purane Ma - Sudeshani Aponsu

Purane Ma - Sudeshani Aponsu Download Now: http://www.music.lk/download-purane-ma-sudeshani-aponsu-video Puraane maa mathake thibu Sithuvili ...

Mage Hitha Karadarai - Rohana Weerasinghe

Mage Hitha Karadarai - Rohana Weerasinghe Download Now: http://www.music.lk/download-mage-hitha-karadarai-rohana-weerasinghe-music-video NA Artist ...

Dukak Denna Epa - Sandun Perera | දුකක් දෙන්න එපා - සඳුන් පෙරේරා

Dukak Denna Epa - Sandun Perera | දුකක් දෙන්න එපා - සඳුන් පෙරේරා dukak denenna epaobata nam kisida giyath magen perada nogelapena bawa ...

Morning Rhythm Today Special - සුදර්ශිනී ප්‍රනාන්දුපුල්ලේ මැතිණිය සමග

" කෙළින්ම අහමු " - උසස් අධ්‍යාපන හා පර්යේෂණ නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය විශේෂඥ වෛද්‍ය...

Oba Soyala - Lasitha Perera

Oba Soyala - Lasitha Perera Download Now: http://www.music.lk/download-oba-soyala-lasitha-perera-music-video Artist - Lasitha Perera Music - Lasitha Perera ...

Mamath Inne - Shalika Madushanka, Janine Fleur ft Dinesh Tharanga

Mamath Inne - Shalika Madushanka, Janine Fleur ft Dinesh Tharanga Download Now: http://www.music.lk/download-mamath-inne-shalika-n-janine-music-video ...

Pura Handa - Kasun Hettiarachchi, Sanjula Himala

Pura Handa - Kasun Hettiarachchi, Sanjula Himala Download Now: http://www.music.lk/download-pura-handa-kasun-n-sanjula-music-video Puraahanda aaye ...

Bala Innawa - Janaa, Imasha Muthukumari

Bala Innawa - Janaa, Imasha Muthukumari Download Now: http://www.music.lk/download-bala-innawa-janaa-music-video Dura sihina dakina denetha pura ...

Pansil Pahama - Akalanka Gunarathne Official Music Video

Singer / Lyrics - Akalanka Gunarathne Music - Shenal Maddumage Video Director - Rumesh Bandara Production - roofilmz Producer - Wasantha Janaka (media ...

Neela Tharu - Madhawa Karunanayaka

Download Now: http://www.music.lk/download-neela-tharu-madhawa-karunanayaka-video Neela tharu renama wela mauwa heenaya numba ne lanwa dekopul ...