Mehmetaj

Sherri: Mehmetaj: Do ju heqin zvarrë nga zyra. Ministri Lleshaj: Deputete zvarritëse ti ë...

oranews #sherr #sanderlleshaj #kejdimehemetaj Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi përplaset me deputeten e LSI-së Kejdi Mejmetaj në komisionin e medias.

Përrallë me Tupan - Robert Berisha, Genc Prelvukaj, Anna Mehmetaj

ONLINE: http://www.first-channel.tv.

Zbulimi i bustit të Veprimtarit - HALIL MEHMETAJ ( 03.12.2018 )

Reportazhi i pergatitur nga - RTV FONTANA te gjitha drejtat e autorizuara ( COPY RIGHT )

Ora 7 - Sali Mehmetaj, kultivues i shpezëve dhe i llojit "Shamo" - 05.05.2016 - Klan Kosova

Gazetarja Shpresa Sekiraqa, ka vizituar fshatin Rudicë të Klinës për të parë nga afër kultivuesin e shpezëve Sali Mehmetaj. Pas një jete të kaluar në Zvicër, ...

Edonis Mehmetaj - Pasioni per modelizem dhe fotografi 01 11 2018

Pjesëmarrjet në sfilata e videoklipe muzikore janë vetëm disa nga angazhimet prej kohësh të modelit nga Gjakova, Edonis Mehmetaj. Një nga pjesëmarrjet e ...

“Horrori” me vajzën në Kavajë, Kejdi Mehmetaj e ftuar në Ora News

oranews #intervista #kejdimehmetaj Follow Ora News Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL Subscribe To "Ora ...

VIP ZONE - Adea Mehmetaj - 4 Dhjetor - Lifestyle - Vizion Plus

Rrokum Roll: Brahim Mehmetaj, shef i GP të AAK, në Prishtinë

www.rrokum.tv.

Agim Mehmetaj - Si era me vije (Official Video HD)

Elrodi Production.

Rudina/ Kejdi Mehmetaj mohon fejesen: Jam ne pritje te nje propozimi (15.01.2018)

Kejdi Mehmetaj është një prej deputeteve të Kuvendit të Shqipërisë që ka tërhequr gjithnjë vëmendje jo vetëm për shkak të moshës. Javët e fundit ajo po ...

PROVOKACIJA - Kejdi Mehmetaj - 29 Janar 2019

Kejdi Mehmetaj është një nga deputetet e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Ajo nisi karrierën politike në vitin 2013, kur u zgjodh për herë të parë deputete në ...

Varrimi i deshmoreve Gazmend dhe Agron Mehmetaj - Gllogjan 27 mars 1998

https://www.facebook.com/BESFORTVIDEOM1/ Varrimi i deshmoreve Gazmend dhe Agron Mehmetaj ne Gllogjan me 27 mars 1998. Reportazhe nga ekipi i tvp ...

Valle dasmash kosovare starring little Erza Mehmetaj

Wedding traditional dance music https://youtu.be/B0rNB3JH_e0.

Momenti kur deputeti i PS Çela godet deputeten e LSI keidi Mehmetaj

Ditën e hënë gjatë protestës së opozitës ku edhe deputetët e LSI dhe Pd u përplasën në parlament me Gardën e Republikës, pati edhe përplasje fizike mes ...

Erza Mehmetaj dancing in albanian traditional costume

Albanians are amaizing https://youtu.be/B0rNB3JH_e0.

SHEFQET MEHMETAJ Kujtim Për Nënën

NAZI Production.