Gerdecit

Kole Preni Tragjedia e gerdecit

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.

3 VJETORI I GERDECIT SOCIALISTET PROTESTE ATJE KU NDODHI TRAGJEDIA LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive...

Tragjedia e Gerdecit | Periskopi

Web: http://periskopi.com Facebook: https://www.facebook.com/periskopi Instagram: https://www.instagram.com/periskopi.

Hollivudi, film per Gerdecin - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Një nga ngjarjet me tragjike të tranzicionit në Shqipëri, shpërthimi i Gërdecit, që u mori...

HISTORIA E TRAGJEDISE SE GERDECIT,THUAJSE TE GJITHE TE AKUZUARIT JANE TE LIRE LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive...

Të pathënat e tragjedisë së Gërdecit - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Tragjedia e Gërdecit fsheh brenda saj të vërteta të pazbuluara ende, që implikojnë në krim...

10 vjet nga tragjedia e Gerdecit

Dita e sotme shënon 10 vjetorin e tragjedisë së Gërdecit, ku 26 persona humbën jetën. Një dekadë pas kësaj ngjarjeje të rëndë, familjarët e viktimave ende kërkojnë drejtësi....

Gjurmë Shqiptare - 10 vitet e Gërdecit

Kane kaluar 10 vjet dhe pas hekurave nuk eshte me asnje zyrtar, ndersa 26 viktima te pafajshme prehen nen dhe... Cfare ndodh sot ne Gerdec ? Si jane perpjekur ti perçajne banoret dhe te mbulojne...

Dritare - 8 vjet nga tragjedia e Gerdecit - 14 Mars 2016 - Vizion Plus - Talk Show

https://twitter.com/RudinaXhunga https://www.facebook.com/Dritare-nga-Rudina-Xhunga-519752044766771/ http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV...

MIMI KODHELI, "AUTORET E GERDECIT KUNDER DREJTESISE" - News, Lajme - Kanali 11

https://www.facebook.com/Kanali7News https://twitter.com/kanali7news Main news of the day in Albanian language.

Albania-Explosion (Shperthimi i depos se armeve ne Gerdec)

Shperthimi i depos se armeve ne Gerdec One hundred and sixty people, many of them Americans, are feared dead or injured after a series of large explosions at an army base on the outskirts...

10 VJET NGA TRAGJEDIA E GERDECIT

KANE KALUAR PLOT DHJET VJET NGA TRAGJEDIA E GERDECIT KU HUMBEN JETEN 26 PERSONA DHE SHUME TE TJERE MBETEN TE PLAGOSUR.

Mesuesi i Gerdecit (I Totaluar Shkaterrisht)

Mesuesi i Gerdecit.

Homazhe per tragjedine e Gerdecit 16.03.2008

Homazhe per tragjedine e Gerdecit 16.03.2008.

TRAGJEDIA E GERDECIT-MBUSHEN 5 VJET NGA SHPERTHIMI FATAL QE MORI 26 JETE-LAJM

cunat e gerdecit

kenge e krijuar dhe kenduar nga DJ EDI SHERA... 13/08/2012 Ne lokalin e Latif Gerdeci.

A1 Report - Skandali, ulje tjeter denimi per fajtoret e shperthimit te Gerdecit

TIRANE- Ulet me 70 ditë dënimi i Dritan Minxollit, ish-drejtorit të fabrikës së demontimit të municioneve në fshatin Gërdec. Vendimi për uljen e dënimit të Minxollit, është marrë...

TRAGJEDIA E GERDECIT FAMILJARET APEL LLALLES TE NISE HETIMIN NDAJ MEDIUT LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive...

DASH për pastrimin e Gërdecit nga municionet - Vizion Plus - News - Lajme

Përfundon procesi i pastrimit te sipërfaqes se Gërdecit nga municionet. Por edhe pse projekti tashme është mbyllur, Departamenti Amerikan i Shtetit paralajmëron se disa zona ne Gërdec...